1 грудня 2016 року відбулася
VІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю “Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі”.
Завантажити програму конференції
Традиційно конференція окреслила найсучасніші проблеми етико-естетичного формування майбутнього педагога, креативно мислячого з високими морально-естетичними та духовними цінностями.
У конференції взяли участь близько 90 студентів з більшості факультетів нашого університету, вишів Києва та інших міст України. У цьому році тематика конференції зацікавила закордонні вузи з країн Європи та Америки.
Тетяна Андрущенко, завідувач кафедри етики та естетики привітала учасників та гостей заходу та у своїй доповіді зауважила, що питання сфер морального та естетичного червоної ниткою проходять крізь процес становлення майбутнього педагога.
Значна увага була присвячена питанням академічної доброчесності в освітній діяльності.
На пленарному засіданні Тарас Тимочко, координатор проекту сприяння академічної доброчесності в Україні, виступив перед студентами з переконливим месседжем, що бути порядними у академічному процесі, не списувати та не допускати плагіату у своїх роботах – це базова передумова успіху у навчанні та професійному зростанні. У підтримку сприяння академічної доброчесності з доповідями виступили голова нашого Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Гліб Хоменко, викладач кафедри культурології Антон Дробович та заступник декана факультету філософської освіти і науки Надія Адаменко.
У рамках роботи секції етики було представлено виступи талановитих студентів університету та закордонних учасників. Теми виступів носили актуальний соціально-етичний характер та відображали сучасні наукові вподобання, інтереси студентства. Кожний виступ супроводжувався жвавими дискусіями, серед яких особливо актуальним постало питання академічної доброчесності.
У роботі секції естетики тематика виступів охопила майже всю сферу сучасної естетики. Найбільшу зацікавленість та обговорення викликали проблеми естетичного виховання, мистецько-естетичних уподобань студентів, сучасного мистецтва та дизайну, естетизації політичних ідеологій тощо.
За результатами конференції планується електронне видання збірки найкращих тез доповідей студентів, що будуть розміщені на сайті кафедри.
Більше світлин, дякуючи за них Яні Павлівській, – на наших офіційних сторінках у соцмережах ВК, Facebook